Odcinek 158

Emisja: 6 czerwca 2013, godz. 18:00

fot. Televisa

fot. Televisa

Poniżona na oczach wszystkich Carmina opuszcza przyjęcie weselne. W drodze powrotnej dręczą ją koszmary ofiar i zaczyna delirować. Po powrocie do domu przysięga Gabinowi, że skończy definitywnie z Elisą. Miłość Gaela i Palomy odżywa. Następnego dnia Paloma znajduje testament Rosenda i proponuje Gaelowi, żeby skonsultował z adwokatem jego treść. Gael odkrywa, że biologiczny ojciec zapisał mu w spadku połowę swojej fortuny. Antonia błaga Braulia, żeby pomógł jej odnaleźć Vicente. Chłopiec zaginął po ślubie Elisy i Damiana. Ramona złości się, gdy odkrywa, że Gabino wykradł zioła lecznicze. Carmina atakuje Ramonę. Grozi, że ją zabije za to, że ją upokorzyła. Gabino śledzi Elisę i Damiana w drodze do chatki, którą wynajęli na swój miesiąc poślubny, i podkłada tam żmiję. Elisa zostaje ukąszona przez gada i jej stan natychmiast się pogarsza.

Materiały novela.pl

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Komentarze


Aby nie psuć przyjemności oglądania i komentowania, prosimy znaczyć treści wybiegające daleko w przód słowem SPOILER. Niezastosowanie się do prośby może skutkować usunięciem wpisu.

 1. Kasara
  August 11, 2014 at 6:02 pm #

  Inencligtele and simplicity – easy to understand how you think.

 2. Basia Niedzielska
  August 12, 2013 at 5:00 pm #

  Tak samo jak w Zakazanej Miłości podłożyli Anie Pauli żmiję czy węża która ja ukąsiła i straciła dziecko… nie mogła już mięć dzieci.. no nie wiem czy tak jest fajnie ile razy można to samo oglądać ta samą telenowele ukryta miłość.. zwłaszcza że telenowela była nie dawno … to takie moim zdanie pomieszane i zapychanie czymkolwiek czasu antenowego .. kiedy się zakocham nie oglądałam więc po oglądam.

 3. Basia Niedzielska
  August 12, 2013 at 4:54 pm #

  przeczytałam że Dolores okaże się siostrą Estefani , natomiast Carmina dowie się że była adoptowana .. moim zdaniem to brednie wyssane z palca jakiegoś obłąkanego człowieka .. tak samo było było w przypadku Elisy że Elisa pójdzie do klasztoru.. a powyższe zdjęcie , jest piękne, najładniejsze jak dotąd ..Wąż o jeny teraz będą wymyślać.. to są brednie Dolores nie jest ciotką Elisy.. piersi Elisie wystają… z ukąszeniem pewnie będzie potrzebna krew tak jak w zakazanym uczuciu znajdą jakieś nieznane rodzeństwo Elisy czy przy tej okazji okaże się że
  Dolores jest siostrą Estefani.. gdzieś to czytałam i taki sam wąż ukąsił Ane Paule w Zakazanym uczuciu..

 4. Basia Niedzielska
  August 12, 2013 at 4:42 pm #

  Zamiast Ukrytej Miłości mogli powtórzyć jakąś telenowelę,która była bardzo dawno temu puszczana .. no dobra lubiłam Ukrytą miłość, drugi raz nie będę oglądała nie mam takiego zamiaru … co innego Kiedy się zakocham co rano będę oglądała każdy odcinek , bo nie oglądałam .. nie miałam takiej okazji..

 5. Basia Niedzielska
  August 12, 2013 at 4:34 pm #

  a W świat seriali pisze że będą na jesień premiery telenowel w Polsce .. i maja być w tym także hity … podejrzewam że już nie będzie takiej sytuacji jak to było obecnie że leci tylko jedna premiera telenoweli .. w sumie się kończy będzie jeszcze kilku stacjach … to tylko moje podejrzenia .. przeczytajcie sobie w świat seriali na stronie 45.. może się doczekam Amores Verdaderos nie stać ich na nową telenowele .. nie chcą puszczać przez wakacje.. boją się że będzie za mała oglądalność.. co to kryzys jakiś ..

 6. Basia Niedzielska
  August 12, 2013 at 4:24 pm #

  jaki plan życiowy a tu taka klapa, w sumie lubię Uktą miłość ale się nie chce mi oglądać powtórki , to jest nudne , oglądam znów powtórki kiedy się zakocham .. tej Ukrytej miłości to chyba na pamięć mamy się nauczyć tak pomieszali wszystko .. jaki plan życiowy i tu klapa ;) ja tej Ukrytej miłości to nie lubię oglądałam bo leciała ale dla mnie to nudna była i znów nie będę oglądać a Kiedy się zakocham to może będę bo nie oglądałam ..Tak,Ukrytej Milosci to mamy sie chyba na pamięć nauczyć…

  • Saran
   August 11, 2014 at 3:14 pm #

   Trudno mi powiedzieć jendzonacznie, bo statystyki mi nic nie mf3wią (mf3wię o archiwum a.p.o.e), a tam nie ma społeczności.Natomiast pamiętam z tamtego amerykańskiego ośrodka, że to był przekrf3j przez tort.Byli sami dorośli ludzie, bo ośrodek był płatny i tam się generalnie nieco bardziej pilnuje wymogf3w wieku w takich sprawach. Ale to był przekrf3j, od 20- do 70-latkf3w, obojga płci, wszelkiego wykształcenia. Nieco przeważali faceci, dużo samotnikf3w i wszelkiej maści dewianci (ze względu na poprawkę o wolności słowa, w USA można było kilka lat temu [mniej więcej do Patriot Act] pisać wszystko i nie było żadnego absolutnie obostrzenia stąd wykształcili tak dokładny system opisu tekstf3w kodami, aby czytelnik nie wpakował się na minę trafiają na tekst z koniem, młodocianym, z rodziny, martwym, w skf3rzanej bieliźnie, w metrze, w ranę postrzałową).

 7. Basia Niedzielska
  August 12, 2013 at 4:19 pm #

  zostanę twoją wspólniczką i żoną, ten moment był najlepszy.. normalnie ja bym zabiła Gabina jak on tak może niszczyć szczęście Elisy i Damiana.